Menu witryny
  • STRONA GŁÓWNA
  • HISTORIA SPÓŁDZIELNI
  • KONTAKTY
  • ORGANY SPOŁDZIELNI
  • STATUT
  • REGULAMINY
  • NIERUCHOMOŚCI
  • WALNE ZGROMADZENIE 2024
  • WALNE ZGROMADZENIE 2025
  • WALNE ZGROMADZENIE 2026
  • DO POBRANIA
  • DO POBRANIA WZ 2026
  • PRZETARGI
  • RODO
  • eBOK

Bon ciepłowniczy 2026

środa, 24 czerwca 2026 07:56 | Wpisany przez Redaktor Strony | PDF | Drukuj | Email

Informacja dla mieszkańców

 

          Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Ogniwo” w Łodzi informuje, że ustawa z dnia 12 września 2025r o bonie ciepłowniczym oraz zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia wysokości cen energii elektrycznej (Dz. U. z 2025r poz. 1302) wprowadza nowe świadczenie dla mieszkańców tj. bon ciepłowniczy.

Bon ciepłowniczy przysługuje gospodarstwu domowemu, które spełni kryterium dochodowe, ogrzewa mieszkanie ciepłem z sieci miejskiej i jednostkowa cena ciepłą za 1GJ wynosi powyżej 170zł/ netto w danej grupie taryfowej.

 

Budynki mieszkalne znajdujące się w zasobach Spółdzielni „Ogniwo” w Łodzi jak i większość budynków w Łodzi zasilanych ciepłem z sieci miejskiej są w niższych grupach taryfowych, wobec powyższego bon ciepłowniczy nie będzie przysługiwał i nie należy składać wniosków o jego przyznanie.

Szczegółowe informacje na temat bonu ciepłowniczego znajdują się na stronei internetowej Centrum Świadzeń Socjalnych w Łodzi:

 

Łódź, dnia 24.06.2025r.


następna »

Poprawiony (środa, 24 czerwca 2026 07:59)

 
WSTECZ

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2010 - Spółdzielnia Mieszkaniowa OGNIWO

Designed by NETWORKDESIGN & ALT Systemy Informatyczne