Bon ciepłowniczy 2026
Informacja dla mieszkańców
Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Ogniwo” w Łodzi informuje, że ustawa z dnia 12 września 2025r o bonie ciepłowniczym oraz zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia wysokości cen energii elektrycznej (Dz. U. z 2025r poz. 1302) wprowadza nowe świadczenie dla mieszkańców tj. bon ciepłowniczy.
Bon ciepłowniczy przysługuje gospodarstwu domowemu, które spełni kryterium dochodowe, ogrzewa mieszkanie ciepłem z sieci miejskiej i jednostkowa cena ciepłą za 1GJ wynosi powyżej 170zł/ netto w danej grupie taryfowej.
Budynki mieszkalne znajdujące się w zasobach Spółdzielni „Ogniwo” w Łodzi jak i większość budynków w Łodzi zasilanych ciepłem z sieci miejskiej są w niższych grupach taryfowych, wobec powyższego bon ciepłowniczy nie będzie przysługiwał i nie należy składać wniosków o jego przyznanie.
Szczegółowe informacje na temat bonu ciepłowniczego znajdują się na stronei internetowej Centrum Świadzeń Socjalnych w Łodzi:
Łódź, dnia 24.06.2025r.
| następna » |
|---|
Poprawiony (środa, 24 czerwca 2026 07:59)
